Unimetal Recycling – skup katalizatorów

[ Kupię ] Pozostalłe

Wygasa 3 tygodnie ( czw 09 czer 2022 00:22:53 )
Kontakt Wyślij wiadomość
+48 796 674 474
unimetal.recycling@onet.pl
Miejscowość Trzebinia (Małopolskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


384 0
  • Stan

    Używany


Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem zajmującym się skupowaniem oraz przerobem katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju maszyn i pojazdów. Na dzień dzisiejszy posiadamy największy zakład przetwórczy w tej części Europy. Współpracujemy z firmami z całego świata, oferując swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę – wszystko to dzięki doświadczonej kadrze wykwalifikowanych specjalistów.

Dzięki aktualizowanemu każdego dnia cennikowi, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą możliwą, bardzo atrakcyjną cenę skupu katalizatorów. Swoim klientom oferujemy natychmiastową zapłatę za towar, a jedynym wymogiem rozpoczęcia z nami współpracy jest posiadanie pozwolenia na gromadzenie odpadów oraz dostarczanie każdego miesiąca przynajmniej 100 sztuk katalizatorów.

Nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego oraz unijnego prawa, odzyskując metale szlachetne w sposób bardzo sprawny oraz bezpieczny dla środowiska. Posiadamy swoją siedzibę w nowo wybudowanym zakładzie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Trzebini. Wyposażona w nowoczesne maszyny i sprzęt siedziba znajduje się więc w bardzo dogodnej lokalizacji - zaraz
przy autostradzie A4. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Adres naszej strony internetowej: https://unimetalrecycling.pl/


pokaż trasę z:
do ul. Tuwima 21 , Trzebinia


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter