Unimetal Recycling – skup katalizatorów

[Kupię] Pozostalłe

Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem zajmującym się skupowaniem oraz przerobem katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju maszyn i pojazdów. Na dzień dzisiejszy posiadamy największy zakład przetwórczy w tej części Europy. Współpracujemy z firmami z całego świata, oferując swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę – wszystko to dzięki doświadczonej kadrze wykwalifikowanych specjalistów.

Dzięki aktualizowanemu każdego dnia cennikowi, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą możliwą, bardzo atrakcyjną cenę skupu katalizatorów. Swoim klientom oferujemy natychmiastową zapłatę za towar, a jedynym wymogiem rozpoczęcia z nami współpracy jest posiadanie pozwolenia na gromadzenie odpadów oraz dostarczanie każdego miesiąca przynajmniej 100 sztuk katalizatorów.

Nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego oraz unijnego prawa, odzyskując metale szlachetne w sposób bardzo sprawny oraz bezpieczny dla środowiska. Posiadamy swoją siedzibę w nowo wybudowanym zakładzie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Trzebini. Wyposażona w nowoczesne maszyny i sprzęt siedziba znajduje się więc w bardzo dogodnej lokalizacji - zaraz
przy autostradzie A4. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Adres naszej strony internetowej: https://unimetalrecycling.pl/


Informacje dodatkowe

StanUżywany


Adres ogłoszenia

https://tanio-sprzedam.pl/unimetal-recycling-skup-katalizatorow,o3033

Kontakt

Mail: unimetal.recycling@onet.pl
Telefon: +48 796 674 474

Lokalizacja

ul. Tuwima 21, Trzebinia
Małopolskie (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2020-06-17 05:30:32
Ogłoszenie wygasa: 2022-06-09 00:22:53