Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic

[ Sprzedam ] Usługi

Cena 1,00 zł
Wygasa 3 miesiące ( pon 19 grud 2022 01:51:16 )
Kontakt Wyślij wiadomość
601883853
info@praktident.pl
Miejscowość Wrocław (Dolnośląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


14 0

Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic Wrocław oraz Bolesławiec

Procesy starzenia się skóry są naturalną koleją rzeczy w życiu każdego człowieka. Z biegiem lat tkanki tracą swoją elastyczność, powodując powstawanie zmarszczek i zmiany w owalu twarzy. Skóra traci swoją sprężystość i odznacza się zmianami najczęściej w okolicach oczu, skroni, czy policzków.

Innowacyjnym rozwiązaniem przywracającym efekt wypoczętej twarzy jest medycyna estetyczna. Do dyspozycji pacjentów w Praktident Medical Clinic oddano szereg zabiegów, wykonywanych przez profesjonalnych specjalistów, takich jak: wolumetryczne modelowanie twarzy pozwalające odzyskać młody wygląd, wypełnienia kwasem hialuronowym unoszące tkanki i wypełniające puste przestrzenie spowodowane niedoborami kolagenu.

Przeprowadzanie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego jest mało inwazyjne oraz praktycznie bezbolesne. Należy podkreślić, że zabiegi powinny odbywać się w renomowanych klinikach, pracujących na sprawdzonych preparatach, gdyż tylko wtedy zagwarantowane jest stuprocentowe bezpieczeństwo każdego pacjenta.

Sam zabieg trwa około 20 do 30 minut i polega na podaniu kwasu w okolicach pozbawionych objętości i konturu.

Efekty przeprowadzonych zabiegów widoczne są natychmiast. Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i może od razu powrócić do swoich aktywności. Dodatkową zaletą skorzystania z tej metody jest naturalny wygląd twarzy przywracający jej świeżość i blask.

Zapraszamy do naszych klinik:

Praktident Medical Clinic

ul. Grabiszyńska 89

53-503 Wrocław

71 359 05 90

601 883 853

Praktident Medical Clinic

Aleja Tysiąclecia 10 a,b

59-700 Bolesławiec

75 375 30 04pokaż trasę z:
do Wrocław, Grabiszyńska 89 , Wrocław


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter