Zegar drewniany, naścienny, thermo jesion, ozdobny

[ Sprzedam ] Wyposażenie wnętrz

Zakońoczne
Cena 120,00 zł
Wygasa Zakończone ( pon 25 wrz 2017 01:58:39 )
Kontakt Wyślij wiadomość
784031992
marta@vitis.net.pl
Miejscowość Lubliniec (Śląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


76 0
  • Ilość

    1

  • Stan

    Nowy


Przedmiotem oferty jest zegar drewniany będący autorskim projektem naszej firmy, został wykonany ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny
i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.

Stanowi idealną alternatywę dla wszech obecnie produkowanych zegarów plastikowych i drewnopodobnych. Elegancki projekt, solidne wykonanie, nienarzucający się wzór. Nienaganny dla wnętrz, biur, recepcji, salonów. Tablica zegara jest wyraźna i czytelna wykonana z wysokiej jakości drewna. Dokładnie wskaże czas, który w dzisiejszych czasach jest tak cenny.

Dzięki swojej  formie i wykonaniu jest bardzo stylowy i doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Nie trzeba przypominać, że decydujący wpływ na pozytywne rażenia mają detale i wykończenia  a w szczególności jeśli wiemy, że zostały wykonane tradycyjnymi technikami.

 

Dane techniczne:

Szerokość:  39,5 cm

Wysokość: 31 cm

Grubość: 3 cm

Drewno: thermo jesion

Zabezpieczenie drewna: olejowanie

Kolor tarczy: thermo jesion olejowany na kolor naturalny, deska karbowana- frezowana Mechanizm: kwarcowy,

Zasilanie: bateria R6 (w zestawie),

Wykonanie: ręczne, techniką tradycyjną.

Zegary nie są produkowane seryjnie ani taśmowo. Każdy z naszych produktów wykonywany jest indywidualnie, ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych technik, dlatego też zdjęcia są poglądowe. Faktura drewna, jego usłojenie oraz rysunek mogą delikatnie odbiegać od tych, przedstawionych na zdjęciu.pokaż trasę z:
do Powstańców Śl., 77 , Lubliniec


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter