Wyposażenie warsztatów i stacji diagnostycznych

[ Sprzedam ] Narzędzia

Cena 10,00 zł
Wygasa miesiąc ( pon 12 paz 2020 00:25:46 )
Kontakt Wyślij wiadomość
667606026
adam.m@jason.pl
Miejscowość Cała Polska (Warmińsko-mazurskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


213 0
  • Ilość

    1

  • Stan

    Nowy


Sklep Jason.com.pl na co dzień dba o fachowe wyposażenie stacji diagnostycznych i warsztatów samochodowych w jak najszerszym zakresie.

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne narzędzia samochodowe plus sprzęt warsztatowy w bardzo rozległym doborze oraz w nader konkurencyjnych cenach. Duży wybór asortymentu pozwoli każdemu wybrać właściwe rozwiązanie zarówno dla profesjonalisty, jak i do czynności w przydomowym warsztacie.

Obojętnie czy masz serwis samochodowy, stację diagnostyczną, czy pracujesz w gałęzi przemysłowej, tu u nas dopasujesz narzędzie optymalne do oczekiwań i budżetu. W naszym szerokim asortymencie odszukasz wszystko począwszy od końcówki kablowej, przez wiertło, czy klucz rurowy po podnośnik samochodowy.

Dzięki nam wyekwipujesz swój zakład niedrogo i szyb­ko w towary najlepszych producentów, które wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Liczy się dla nas każdy Odbiorca, dla­te­go też oferowane przez nas narzędzia są profesjonalne, trwałe, zadowolą wymagania na­wet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź szczegóły na: https://jason.com.pl


pokaż trasę z:
do , Cała Polska


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter