Schody drewniane,na zamówienie,ozdobne,praktyczne,

[ Sprzedam ] Budowa i wykończenie

Zakońoczne
Cena 10,00 zł do negocjacji
Wygasa Zakończone ( wt 17 paz 2017 02:19:29 )
Kontakt Wyślij wiadomość
784031992
marta@vitis.net.pl
Miejscowość Lubliniec (Śląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


247 0
  • Stan

    Nowy


Przedmiotem oferty są schody drewniane wykonywane na życzenie klienta. Jako firma specjalizujemy się w produkcji, dostawie i montażu elementów drewnianych, w tym właśnie schodów, które wyróżniają się na rynku jakością wykonania, trwałością oraz estetyką wyglądu. Wykonujemy schody wiszące (samonośne) i jako zabudowy dla schodów betonowych.  Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w produkcji schodów drewnianych a zespołowi naszych fachowców niestraszne żadne wyzwanie. Pomożemy w wyborze, doradzimy przy projekcie, wykonamy, dostarczymy i wykonamy montaż. Zapewniamy terminowe wykonanie projektu po zaakceptowaniu zlecenia oraz satysfakcję Klienta.

Do produkcji wykorzystujemy drewno najlepszej jakości, tradycyjnie: buk, jesion, dąb oraz na życzenie Klienta również inne rodzaje drewna: merbau, sapeli, orzech amerykański, iroko, teek. To daje szeroką gamę możliwości wyboru, każdy z wymienionych materiałów różni się odcieniem i usłojeniem, ostateczny ich wygląd zależy od wyboru Klienta. Wiemy, że schody są produktem wykorzystywanym przez wiele lat, więc by służyły Państwu jak najdłużej zabezpieczamy je najwyższej jakości lakierami i olejami z firmy Hesse oraz Snekkar. Dla drewna dębowego za pomocą barwienia jesteśmy w stanie uzyskać spektakularny efekt 3D oraz kolorystycznie je „postarzyć”. Projekty wykańczamy poręczami z drewna, drewna połączonego ze stalą nierdzewną oraz szkłem. Jako nieliczni na rynku wprowadziliśmy nowość: korzystamy z drewna szczotkowanego, które daje niesamowity efekt postarzanego drewna; struktura stała się widoczna oraz wyczuwalna w dotyku.

Staramy się, aby schody naszej produkcji nie były kopią, zależy nam na indywidualnym wizażu każdego z projektów. Dajemy wieloletnią gwarancję na nasze produkty, z których jesteśmy dumni a przede wszystkim zachwyceni zaufaniem i zadowoleniem, którymi zaszczycili nas dotychczasowi Klienci.pokaż trasę z:
do Powstańców Śl., 77 , Lubliniec


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter