Komoda drewniana,kolekcja francuska,jesion bielony

[ Sprzedam ] Meble

Zakońoczne
Cena 1 129,00 zł
Wygasa Zakończone ( wt 14 list 2017 00:21:46 )
Kontakt Wyślij wiadomość
784031992
marta@vitis.net.pl
Miejscowość Lubliniec (Śląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


112 0
  • Ilość

    1

  • Stan

    Nowy


Przedmiotem oferty jest komoda drewniana wykonana z drewna jesionowego bielonego, wykończonego trzykrotnie trzema warstwami lakieru twardego bezbarwnego, przygotowana na potrzeby francuskiej kolekcji. Komoda przedstawiona w ofercie jest autorskim projektem naszej firmy, wykonana ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.

Wymiary komody:

Szafka: 76 x 40 x 23 cm

Szuflady: 19,4 x 35 cm

Rozstaw nóżek: 68,87 cm

Wysokość ogólna: 44,5 cm

Komoda stanowi piękny element wyposażenia wnętrz dla Klientów ceniących sobie tradycyjny wystrój, jakość wykonania oraz prostotę wzoru. Nowoczesne wykonanie połączone z rustykalnym stylem, tworzy niepowtarzalny efekt, który w swej prostocie sprawi, iż każde wnętrze uzyska unikatowy charakter. Idealnie nadaje się zarówno do mieszkań jak i salonów, biur, pomieszczeń hotelowych.

Jeśli szukają Państwo eleganckiej komody będącej niepowtarzalnym elementem wystroju, idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami, w których znajdą Państwo inne meble z tej samej serii, mogące pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.pokaż trasę z:
do , Lubliniec


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter