Wyposażenie warsztatów i stacji diagnostycznych

[Sprzedam] Narzędzia

Sklep Jason.com.pl na co dzień dba o fachowe wyposażenie stacji diagnostycznych i warsztatów samochodowych w jak najszerszym zakresie.

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne narzędzia samochodowe plus sprzęt warsztatowy w bardzo rozległym doborze oraz w nader konkurencyjnych cenach. Duży wybór asortymentu pozwoli każdemu wybrać właściwe rozwiązanie zarówno dla profesjonalisty, jak i do czynności w przydomowym warsztacie.

Obojętnie czy masz serwis samochodowy, stację diagnostyczną, czy pracujesz w gałęzi przemysłowej, tu u nas dopasujesz narzędzie optymalne do oczekiwań i budżetu. W naszym szerokim asortymencie odszukasz wszystko począwszy od końcówki kablowej, przez wiertło, czy klucz rurowy po podnośnik samochodowy.

Dzięki nam wyekwipujesz swój zakład niedrogo i szyb­ko w towary najlepszych producentów, które wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Liczy się dla nas każdy Odbiorca, dla­te­go też oferowane przez nas narzędzia są profesjonalne, trwałe, zadowolą wymagania na­wet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź szczegóły na: https://jason.com.pl


Informacje dodatkowe

Ilość1
StanNowy


Adres ogłoszenia

http://tanio-sprzedam.pl/wyposazenie-warsztatow-i-stacji-diagnostycznych,o2307

Kontakt

Mail: adam.m@jason.pl
Telefon: 667606026

Lokalizacja

, Cała Polska
Warmińsko-mazurskie (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2019-10-09 04:34:59
Ogłoszenie wygasa: 2020-06-21 00:14:50