Dom wolnostojący 3 kondygnacyjny, Dębina, okolice

[ Sprzedam ] Domy

Zakońoczne
Cena 149 000,00 zł
Wygasa Zakończone ( pt 23 mar 2018 01:54:23 )
Kontakt Wyślij wiadomość
607385481
slupsk@wgn.pl
Miejscowość Dębina (Pomorskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


107 0
  • Stan

    Używany


Dom wolnostojący 3 kondygnacyjny, Dębina, okolice Ustki, na sprzedaż, 149 000 zł.


Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY 3-KONDYGNACYJNY, o powierzchni użytkowej 217,36 m kw., posadowiony na działce o pow. 1400 m kw położony w miejscowości letniskowej ROWY w niedalekiej odległości od MORZA BAŁTYCKIEGO.

Cena 149.000- PLN

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:
JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl


DOM WOLNOSTOJĄCY 3-KONDYGNACYJNY podpiwniczony wybudowany przed 1900 rokiem, składa się z 7 POKOI, KUCHNI, 4 ŁAZIENEK, KORYTARZA. Działka o kształcie regularnym, prostokątnym. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Nieruchomość uzbrojona w prąd i wodę. 

Fundamenty kamienne. Ściany zewnętrzne z cegły, beton komórkowy fragmentami ocieplony styropianem. Ściany wewnętrzne- ścianki gipsowe, płyty kartonowo- gipsowe. Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie dachu: papa. Stolarka okienna: okna drewniane- zespolone. Stolarka drzwiowa: drzwi typowe pełne. Instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna (szambo), CO.

Nieruchomość do generalnego remontu.

Na nieruchomości znajduje się budynek garażowy z dachem płaskim, pokrytym papą. 


Wieś Dębina położona jest w odległości 1 km od MORZA BAŁTYCKIEGO. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna. Wieś znajduje się w otulinie Parku Narodowego. 

Dom wolnostojący 3-kondygnacyjny położony na działce, zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miejscowości Dębina o przeznaczeniu:
-istniejąca zabudowa mieszkalna. Pozostawia się dotychczasowy sposób użytkowania terenu. Dopuszcza się wprowadzenie funkcji obsługi ruchu turystycznego lub agroturystycznego w ramach dokonywanych remontów, adaptacji i modernizacji już istniejącej substancji kubaturowej.

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76-200 Słupsk

OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY!


JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl


Więcej zdjęć oraz informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.slupsk.wgn.pl


Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
N
 
Status
 
Oferta
 
Typ
 
Kraj
 
Miasto
 
Dzielnica
 
ulica
 
1m2
 
cena
 
najem
 
powDz
 
powierzchnia
 
wlasnść
 
koszty
 
pokoje
 
pietro
 
kondygnacje
 
charakter
 
te


pokaż trasę z:
do , Dębina


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter