Cudowna Stefcia szuka swojego domku

[ Oddam ] Pozostałe

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( pon 23 lip 2018 12:42:03 )
Kontakt Wyślij wiadomość
Ewa.kmak@onet.eu
Miejscowość
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


173 0

Cudowna sunia beagle STEFCIA poszukuje rodzinnego ciepła.

Wielkopolskie (cała Polska)

 

Stefcia, to prawie ośmioletnia, radosna i cudowna sunia, która trafiła pod naszą opiekę ze Schroniska dla Zwierząt. Tam zaś, trafiła z ogromnymi guzami, wyczerpana i skrajnie wyniszczona…

Kiedy tylko Stefcia znalazła się pod naszą opieką, zaczęliśmy działać, aby ulżyć suni w cierpieniu i zapewnić jej wszystko, czego potrzebuje. Po szczegółowych badaniach, Stefcia przeszła operację usunięcia wszystkich zmian. Po rozległej operacji, nasza dzielna Stefcia błyskawicznie zaczęła dochodzić do siebie, na zmęczony życiem pysio powrócił uśmiech, a ogonek wciąż merdał do wszystkiego i wszystkich. W tej chwili Stefcia jest po badaniach kontrolnych, nie ma żadnych nowych ognisk choroby, nie ma żadnych przeszkód, aby zamieszkała w nowym domku. 

Stefcia najbardziej w świecie tego właśnie pragnie – ciepła, miłości i uwagi człowieka. Pragnie kochać i być kochaną, pragnie spędzać czas ze swoim Człowiekiem, czy to na spacerku, czy oglądając wspólnie film, leżąc na kanapie.

Stefcia przeszła w swoim życiu bardzo wiele… Zasłużyła sobie na ciepły kącik u boku człowieka na resztę swoich dni i lat. Czy ktoś ją pokocha?

Kontakt w sprawie adopcji Magda 501 714 686, Ania 501 409 850

Nie odpowiadamy na smsy

Stefcia jest podopieczną Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie

www.beaglewpotrzebie.pl

 pokaż trasę z:
do ,


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter